Promocja książki „Bestie. Mordercy Polaków. Reporterskie śledztwo o ludziach, którzy w czasach komunizmu mordowali polskich patriotów, za co nigdy nie zostali ukarani” odbędzie się 18 października (wtorek), w historycznym budynku PAST-y przy ul. Zielnej 39 w Warszawie. Godzina 11.00., sala konferencyjna, XI piętro.

Sympatycy i Przyjaciele Ruchu Patriotycznego w Mielcu zapraszają na spotkanie z Tadeuszem M. Płużańskim, autorem książki "Bestie. Nieukarani mordercy Polaków. Reporterskie śledztwo o ludziach, którzy w czasach komunizmu mordowali polskich patriotów, za co nigdy nie zostali ukarani"

Spotkanie z Tadeuszem M. Płużańskim odbędzie się 24 listopada (czwartek) o godzinie 18.00 w restauracji Jazzownia Liberalna ul. Jezuicka 1/3 przy Rynku Starego Miasta w Warszawie. Zapraszamy!

W SOBOTĘ, 12 LISTOPADA, GODZ 15:30, SPOTKANIE Z AUTOREM "BESTII" - Tadeusz Płużański we Wrocławiu.

Głośna książka „Bestie. Mordercy Polaków” to reporterskie śledztwo o ludziach, którzy w czasach komunizmu mordowali polskich patriotów, za co nigdy nie zostali ukarani. Z autorem - historykiem i dziennikarzem Tadeuszem M. Płużańskim będzie można spotkać się 9 stycznia w Szczecinie, a 10 stycznia w Stargardzie Szczecińskim.